Fancik- ochronne ubranka pozabiegowe – to szeroka oferta specjalistycznych ubranek do ochrony ran na kończynach, w okolicy szyjnej oraz po amputacji przedniej kończyny.


Nasze produkty są przeznaczone do użytku  wyłącznie dla zwierząt, przede wszystkim psów i kotów, głównie ze wskazań lekarzy weterynarii. Są alternatywą dla niewygodnych, niekomfortowych i stresujących zabezpieczeń dostępnych na rynku. Oprócz świetnego komfortu użytkowania i skutecznej ochrony ran, atutem naszych ubranek jest staranność wykonania i wysoka jakość użytych materiałów. Nasze ochronne ubranka pozabiegowe wykonane są z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny, w tym dzianiny dresowej, przepuszczającej powietrze, sprzyjającej procesom gojenia. Niewielki dodatek elastanu nadaje wysoką elastyczność dzianinie, umożliwiając jej dokładne przyleganie do ciała zwierzęcia, dając przy tym wysoki komfort podczas ruchu.


Nie zapomnieliśmy również o oryginalnych wzorach, które ucieszą oko zatroskanych opiekunów kudłatych modnisi i czworonożnych przystojniaków!


Twój milusiński choruje, złamał łapkę, zranił się w szyjkę, jest po zabiegu? Nie martw się, dzięki Twojej miłości i opiece wróci do zdrowia i zapomni o trudnych chwilach. Zapewnij mu spokój, komfort i zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie okolicy urazu. Tobie i Twojemu przyjacielowi pomogą w tym nasze ubranka!!!