Fancik – ochronne ubranka pozabiegowe dla zwierząt – jesteśmy polską firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą ochronnych ubranek pozabiegowych dla zwierząt po urazach kończyn, amputacji kończyny przedniej oraz na okolicę szyjną.

Pomysł na stworzenie firmy wziął się z ogromnego deficytu na rynku tego typu produktów, a z drugiej strony, z dużego zapotrzebowania na nie.

Jako lekarz weterynarii na co dzień spotykam się z potrzebą stosowania specjalistycznych zabezpieczeń ran i chorych miejsc na ciele moich pacjentów. Niestety, jak do tej pory, dostępne na rynku produkty nie spełniły ani moich oczekiwań, ani oczekiwań moich podopiecznych. Fartuszki pooperacyjne ograniczają się do ochrony wyłącznie okolicy brzuszka i krępują ruchy zwierzęcia, a kołnierze utrudniają pobieranie pokarmu, wody i wygodny odpoczynek, czyli wszystko to, co jest niezwykle ważne w okresie leczenia i rekonwalescencji.

Właśnie z tego powodu, po długich miesiącach projektowania, przymierzania i testowania, stworzyliśmy nowatorskie rozwiązania zarejestrowane w EUIPO i chronione na terenie całej UE.

Nasze ubranka pozabiegowe umożliwiają skuteczną i wygodną ochronę ran, które dotąd można było zabezpieczyć jedynie przy użyciu stresującego kołnierza! Nasze ubranka pozabiegowe to wygodna i komfortowa pomoc w leczeniu Twojego kudłatego przyjaciela!!!

Do współpracy zapraszamy lekarzy weterynarii, sklepy zoologiczne oraz właścicieli psów i kotów.