Ochronne ubranko pozabiegowe na szyję dla psa i kota

Przykładowe zdjęcie

Wybierz rozmiar

Podane wymiary są wymiarami ubranka.
Nasze produkty są zarejestrowane i chronione przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO).

Ubranko składa się z dwóch części: szyjnej – węższej oraz piersiowej – szerszej, zawierającej otwory na kończyny.

Wokół otworów na kończyny nie ma gumek ani ściągaczy, niweluje to uciski na naczynie krwionośne i chłonne zapobiegając w ten sposób występowaniu obrzęków kończyn.

Ubranko zakłada się jak golf, wsuwając głowę zwierzęcia do szerszego otworu w kierunku węższego, kończyny przednie umieszcza się w przeznaczonych do tego otworach.

Zastosowanie: ochrona ran pooperacyjnych w  okolicy szyjnej, przedpiersiowej, łopatkowej oraz międzyłopatkowej, w tym ze szwami zewnętrznymi, z drenami, ochrona  zmian dermatologicznych  np. zmiany uczuleniowe w okolicy szyjnej u kotów, również po zastosowaniu preparatów leczniczych, ochrona przed zanieczyszczeniami środowiskowymi oraz samookaleczeniami. Ubranko rewelacyjnie chroni zmiany jak dotąd niemożliwe do zabezpieczenia przez dostępne na rynku produkty np. hot-spoty skórne, rany po usunięciu guzów poiniekcyjnych w okolicy międzyłopatkowej u kotów.

Ubranka występują w szerokiej palecie kolorystycznej, pasującej do każdego wąsatego, słodkiego pyszczka. Znajdzie się zarówno czerwony golfik dla wymagającej francuskiej buldożki jak i niebieski dla rozbrykanego cocker spaniela.

Oferujemy ceny hurtowe dla gabinetów weterynaryjnych.