Ochronne ubranko pozabiegowe na kończynę tylną dla psa i kota

Przykładowe zdjęcie

Wersja rozszerzona (na kończyny, na których znajdują się opatrunki usztywniające lub stabilizacje zewnętrzne) oznaczona jest znakiem „+”
Podane wymiary są wymiarami ubranka
Nasze produkty są zarejestrowane i chronione przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO).

Ubranka zakłada się jak nogawkę od spodni wsuwając kończynę od szerszego otworu (od strony tasiemek), następnie tasiemki zawiązuje się na grzbiecie lub w okolicy lędźwiowej, zależnie od tego, czy ubranko przeznaczone jest na przednią czy na tylną kończynę.

Ubranka na kończyny występują w dwóch wersjach danego rozmiaru-standardowej oraz poszerzonej przeznaczonej na kończyny, na których znajduje się stabilizacja zewnętrzna lub opatrunek usztywniający, wersja poszerzona przy rozmiarze posiada znak +, np XS+.

Zastosowanie: ochrona ran pooperacyjnych na kończynach, w tym ze szwami zewnętrznymi, ze  stabilizacją zewnętrzną, z opatrunkiem usztywniającym oraz z drenami zewnętrznymi; ochrona zmian dermatologicznych występujących na kończynach również po zastosowaniu preparatów leczniczych, ochrona przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi i samookaleczeniami.

Ubranka występują w szerokiej gamie kolorystycznej z wesołymi akcentami w postaci aplikacji. Gwarantujemy szeroki wybór dla Państwa wymagających milusińskich. Ubranko z uśmiechniętą buźką pozytywnie nastawi każdego Yorka, a ubranko w moro sprawi, że każdy owczarek pokona chorobę jak żołnierz!

Lewa łapka

Wybierz rozmiar w opcji PODSTAWOWEJ
Wybierz rozmiar w opcji ROZSZERZONEJ

Prawa łapka

Wybierz rozmiar w opcji PODSTAWOWEJ

       

Wybierz rozmiar w opcji ROZSZERZONEJ

Oferujemy ceny hurtowe dla gabinetów weterynaryjnych.