Ochronne ubranko pozabiegowe na kończynę przednią dla psa i kota

Przykładowe zdjęcie
Wybierz rozmiar w opcji PODSTAWOWEJ
       

 

Wybierz rozmiar w opcji ROZSZERZONEJ na kończyny ze stabilizacją zewn. / opatrunkiem usztywniającym

Ubranka zakłada się jak nogawkę od spodni wsuwając kończynę od szerszego otworu (od strony tasiemek), następnie tasiemki zawiązuje się na grzbiecie lub w okolicy lędźwiowej, zależnie od tego, czy ubranko przeznaczone jest na przednią czy na tylną kończynę.

Ubranka na kończyny występują w dwóch wersjach danego rozmiaru-standardowej oraz poszerzonej przeznaczonej na kończyny, na których znajduje się stabilizacja zewnętrzna lub opatrunek usztywniający, wersja poszerzona przy rozmiarze posiada znak +, np XS+.

Zastosowanie: ochrona ran pooperacyjnych na kończynach, w tym ze szwami zewnętrznymi, ze  stabilizacją zewnętrzną, z opatrunkiem usztywniającym oraz z drenami zewnętrznymi; ochrona zmian dermatologicznych występujących na kończynach również po zastosowaniu preparatów leczniczych, ochrona przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi i samookaleczeniami.

Ubranka występują w szerokiej gamie kolorystycznej z wesołymi akcentami w postaci aplikacji. Gwarantujemy szeroki wybór dla Państwa wymagających milusińskich. Ubranko z uśmiechniętą buźką pozytywnie nastawi każdego Yorka, a ubranko w moro sprawi, że każdy owczarek pokona chorobę jak żołnierz!

Wersja rozszerzona (na kończyny, na których znajdują się opatrunki usztywniające lub stabilizacje zewnętrzne) oznaczona jest znakiem „+”.
Podane wymiary są wymiarami ubranka.
Nasze produkty są zarejestrowane i chronione przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO).

Oferujemy ceny hurtowe dla gabinetów weterynaryjnych.